• USD 28
  • EUR 33.7
  • GBP 39
Спецпроєкти

Повінь в Індонезії та Східному Тиморі забрала життя більше 40 осіб

На індонезійському острові Флорес і сусідньому Східному Тиморі проливні дощі призвели до сильних повеней, в результаті яких загинули більше 40 осіб

Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться в повідомленнях Управління з надзвичайних ситуацій Індонезії та заступника премʼєр-міністра Східного Тимору Хосе Реіса, передає "ДС" з посиланням на "Громадське".

Причиною потопу метеорологи називають тропічний циклон, який приніс сильні дощі, які викликали потопи. Негода може вразити схід Індонезії і північний берег Східного Тимору і протягом наступних днів.

За останніми даними, на острові Флорес загинула 41 людина, ще девʼять отримали поранення, а 27 вважаються зниклими без вести. Десятки будинків були «поховані під брудом» або змиті водою.

Влада підкреслює, що дані про постраждалих в потопі ще не остаточні. CNN Indonesia додає, що на острів направляють рятувальників з інших регіонів Індонезії, а поки з негодою самостійно намагається впоратися місцева влада.

У Східному Тиморі негоду називають найгіршою за останні 40 років. За словами заступника премʼєра країни Хосе Реіса, в результаті потопу загинули кілька людей (Reuters пише про трьох загиблих, посилаючись на очевидця). Вода затопила і президентський палац в столиці Ділі.

Крім того, в Східному Тиморі в результаті повені пропало електропостачання, а підʼїзд до деяких регіонів країни заблокований.

Як повідомляла "ДС", 28 березня в Індонезії два терориста-смертника влаштували вибух у католицькій церкві у Вербну неділю. В результаті теракту постраждали щонайменше 14 осіб.

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua