• USD 39.6
  • EUR 42.1
  • GBP 49.3
Спецпроєкти

З'явилося відео, як найманці з Росії тренують і матюкають суданських солдатів

Реклама на dsnews.ua
В Інтернеті з'явилося відео, на якому найманці з російської приватної військової компанії (ПВК) тренують суданських солдатів

. Відео опублікував у своєму Telegram-каналі Kotsnews військовий кореспондент "Комсомольської правди" Олександр Коц, інформує "ДС".

"Будні російської ПВК в Судані (голос за кадром). Не Южному, як анонсувалося раніше, а просто в Судані. На фіг потрібен Південний, у нього і виходу до моря немає.", - зазначається в описі ролика.

Як видно на кадрах, троє озброєних солдатів відпрацьовують штурм будинку в пустелі. Голос за кадром віддає їм команди на арабській мові. Один з військових під час тренування втрачає муляж гранати, який повинен був кинути при проникненні в наступну "кімнату". Після цього інструктор починає матюкатися по-російськи.

За даними каналу, база ПВК розташовується на північ від Порт-Судану навпаки саудівської Джедды.

23 листопада президент Судану Омар Башир під час візиту до Москви заявив, що країна потребує захисту від нібито агресивної політики США. В обмін він натякнув Путіну, що Судан може посприяти Росії, з тим, "щоб розвивати відносини з африканськими країнами".

    Реклама на dsnews.ua