• USD 27.7
  • EUR 33.4
  • GBP 38.5
Спецпроєкти

Уряд Молдови ослушалось Додона і відправить своїх військових в Україні

Реклама на dsnews.ua
Уряд Республіки Молдова дозволило військовослужбовцям Національної армії взяти участь у військових навчаннях "Rapid Trident-2017", які пройдуть в Україні з 7 по 23 вересня

Відповідну постанову було затверджено на засіданні уряду, яке відбулося в середу вранці, передає "ДС" з посиланням на Укрінформ.

"Глава держави заборонив молдавському військового контингенту брати участь у навчаннях в Україні. Не можу зрозуміти, якими аргументами керувався президент для прийняття такого рішення. Не думаю, що хтось зацікавлений у тому, щоб у нас була слабка армія. Нам потрібно включити до порядку денного уряду окрему ухвалу про участь молдавських військовослужбовців у військових навчаннях на території України", - заявив прем'єр Павло Філіп.

Глава молдавського уряду підкреслив при цьому, що фінансові кошти для участі молдавських військовослужбовців у міжнародних навчаннях за межами країни надані зовнішніми партнерами.

Як повідомляла "ДС", прокремлівський президент Молдови Ігор Додон заборонив військовим країни брати участь в міжнародних навчаннях Rapid Trident-2017.

    Реклама на dsnews.ua