• USD 27.7
  • EUR 33.4
  • GBP 38.5
Спецпроєкти

Православні християни отримали привітання з Великоднем від Байдена

Президент США Джо Байден з його дружиною Джилл привітали православних християн з Великоднем

Джо Байден
Джо Байден / Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться в заяві президента США, поширеній пресслужбою Білого дому, передає "ДС".

«Православні християни всього світу радіють чуду Воскресіння і підтверджують свою відданість духовним нормам і служінню нужденним», — ідеться в заяві.

Як заявив президент США, це також період памʼяті — аби вшанувати жертву Ісуса Христа, принесену за світ, і «висловити солідарність з усіма членами православної спільноти, які зазнали гонінь за свою віру і які залишаються під загрозою сьогодні».

Американський лідер наголосив, що ніхто не має зазнавати переслідувань через релігійну належність, переконання чи звичаї.

«Ніхто не повинен боятися прославляти свою віру і традиції», — додав він, запевнивши, що Сполучені Штати й надалі прагнутимуть захищати свободу віросповідань як усередині країни, так і в усьому світі.

Байден також зазначив, що багатьом вірянам довелося відмовитися від традиційного святкування, аби запобігти поширенню COVID-19. Але, на його переконання, боротьба з коронавірусом невдовзі «дасть змогу повернутися до наших одвічних і заповітних традицій Великодня та інших свят».

Нагадаємо, за даними Національної поліції, у нічних і ранкових великодніх богослужіннях в Україні взяли участь понад 743 тисяч осіб.

Редактор: Євген Журавльов
    Реклама на dsnews.ua