• USD 27.8
  • EUR 33.4
  • GBP 38.7
Спецпроєкти

Подання про імпічмент Байдену внесли в Конгрес США

Реклама на dsnews.ua

Член Конгресу США республіканка Марджорі Грін внесла 22 січня в Палату представників статті про імпічмент новому президенту США Джо Байдену. Вона звинуватила його в зловживанні владою під час перебування на посаді віце-президента США (2009-2017 рр.)

Про це йдеться в її заяві, передає "ДС" з посиланням на The Hill.

За її словами, Джо Байден, зокрема, дозволив своєму синові Хантеру працювати в раді директорів української енергетичної компанії Burisma.

"Президент Джо Байден не підходить для того, щоб займати пост президента. Його модель зловживання владою в якості віце-президента президента Обами є тривалою і тривожною ... Він зробить все можливе, щоб виручити свого сина Гантера і наповнити кишені своєї сім'ї грошима від корумпованих іноземних енергетичних компаній", — йдеться в заяві.

Як зазначається, ймовірність того, що пропозиція Грін щодо імпічменту Байдена буде розглядатися, дуже низька, оскільки більшість в Палаті представників займають демократи. Очікується, що вони його не підтримають.

Нагадаємо, 13 січня Палата представників затвердила рішення про оголошення імпічменту Дональда Трампа з обвинуваченням у підбурюванні до заколоту. Пізніше спікер Палати представників Ненсі Пелосі підписалася під статтею про імпічмент.

Як писала "ДС", статті про імпічмент Дональду Трампу можуть передати в Сенат 22 січня.

    Реклама на dsnews.ua