• USD 41.5
  • EUR 45.2
  • GBP 53.6
Спецпроєкти

Прем’єр Британії заявив, що Росія намагалась зірвати Саміт миру

Росія намагалась зірвати Глобальний саміт миру у Швейцарії, бо відчуває загрозу від обговорення основоположних принципів міжнародного права

Ріші Сунак
Ріші Сунак / Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це заявив прем’єр-міністр Великої Британії Ріші Сунак під час виступу на пленарному засіданні Саміту 15 червня, передає "ДС".

Британський прем’єр констатував, що Росія, на відміну від учасників саміту, не зацікавлена в реальному мирі, а Путін "ініціював тривалу дипломатичну кампанію проти цього саміту, наказуючи країнам, аби вони не приїжджали".

"Нам варто спитати: чому Росія відчуває, що їй аж так загрожує саміт, де обговорюють основоположні принципи територіальної цілісності, продовольчої та ядерної безпеки?" – додав він.

Сунак нагадав слова російського представника в ООН, згідно з яким єдиною темою для будь-якої міжнародної зустрічі про Україну буде "безумовна капітуляція київського режиму".

"Що ж, цього ніколи не станеться. Бо агресія не може й не повинна взяти гору", – констатував прем’єр Британії.

Нагадаємо, раніше президент України Володимир Зеленський заявив, що мирний план буде представлений Росії, після того, як його узгодять країни у межах першого Саміту миру.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua