• USD 26.7
  • EUR 31.5
  • GBP 36.9
Спецпроєкти

Прем'єр Грузії вважає, що судова система в його країні "значно випереджає" європейську

Прем’єр-міністр Грузії Іраклій Гарібашвілі заявив, що судова система Грузії вже "значно випереджає" судові системи країн-членів Євросоюзу

Реклама на dsnews.ua

Таку заяву він зробив після критики за відмову від нової позики ЄС, для якої необхідно було провести судову реформу, передає "ДС" із посиланням на Interpress News.

Гарібашвілі запропонував порівняти ситуацію з тим, в якому стані була судова система на момент приходу до влади "Грузинської мрії", та заявив, що відтоді відбулося багато реальних реформ, які зробили її більш прозорою та відкритою. 

"Судова система у Грузії значно випереджає ті, що є у чинних країнах ЄС, як свідчать усі дослідження, у тому числі у ЄС", — заявив премʼєр.

При цьому він не уточнив, на які саме дослідження посилається.

Грузинський премʼєр висловився після критики від депутатки Європарламенту Віоли фон Крамон.

"На жаль, уряд Грузії не виконав умови для отримання другого траншу макрофінансової допомоги від ЄС: реформа судової системи й так далі. Ви не можете відмовитися від того, на що і так не мали права. Ми продовжимо підтримувати грузинський народ", — заявила вона. 

Гарібашвілі також додав, що Грузія не відмовляється від судової реформи.

Як писала "ДС", у березні НАТО заявило про плани збільшити політичну і практичну підтримку України та Грузії як партнерам у Чорноморському регіоні.

    Реклама на dsnews.ua