• USD 27.6
  • EUR 33.4
  • GBP 38.8
Спецпроєкти

Прем'єр Франції заявив, що режим НС в країні не буде постійним

Реклама на dsnews.ua
Загроза терористичних актів не зникає знову з'явилися відео ІГ

Для Франції зберігається загроза з боку терористичної організації ІГ, проте режим НС в країні є винятковою мірою. Про це, як передає "ДС" з посиланням на агентство France-Presse, заявив французький прем'єр Мануель Вальс.

"Ніхто не може передбачити події, які відбудуться, і ми добре бачимо стан загрози у зв'язку з поширенням відео "Ісламською державою". Але режим НС - це надзвичайні статки, яке повинно бути обмежене у часі. Закріпити його в конституції аж ніяк не означає, що режим НС буде оголошено на постійній основі", - заявив він.

Як повідомляла "ДС", 13 листопада в столиці Франції Парижі пройшла серія терористичних атак. Теракти забрали життя 130 осіб. Понад 200 осіб поранені. Відповідальність за теракти взяло на себе угруповання "Ісламська держава" (ИГИЛ).

Читайте також:

23 січня президент Франції Франсуа Олланд заявив, що має намір після 26 лютого продовжити режим надзвичайного стану у Франції ще на 3 місяці, а також зазначив, що Конституція країни повинна бути змінена для більш ефективного реагування на кризові ситуації.

    Реклама на dsnews.ua