• USD 27.4
  • EUR 32.4
  • GBP 35.9
Спецпроєкти

Прем'єр-міністр Вірменії Пашинян і члени його сім'ї заразилися коронавірусом

Реклама на dsnews.ua
Глава уряду Вірменії Нікол Пашинян заразився коронавірусом, тест на COVID-19 показав позитивний результат

У зв'язку з цим вірменський прем'єр перейшов на віддалену роботу, передає "ДС".

Про зараженні коронавірусом Нікол Пашинян повідомив сьогодні під час онлайн-трансляції на своїй сторінці в Facebook. Тест, який був зданий 31 травня, дав позитивний результат, повідомляє "Кавказький вузол".

За його словами, вірус також схильний у всіх членів його сім'ї, однак він і всі рідні переносять хворобу безсимптомно. У кого саме з членів сім'ї підтверджений коронавірус, прем'єр-міністр Вірменії не повідомив.

Пашинян припустив, що заразився під час однієї з робочих зустрічей. "Підозрюю, що це сталося тоді, коли в ході зустрічі учасникам піднесли склянки для води без рукавичок. Потім у офіціанта підтвердився коронавірус", - зазначив він.

Прем'єр-міністр зазначив, що тепер буде працювати, перебуваючи в ізоляції в своїй резиденції, "настільки повноцінно, наскільки буде можливість". В ізоляцію також поміщені члени його сім'ї.

Зазначимо, що Ніколу Пашиняну сьогодні виповнилося 45 років.

Зазначимо, що Вірменія лідирує на Південному Кавказі як за кількістю випадків зараження, так і за кількістю жертв коронавіруса. Так, до вечора 31 травня в країні кількість пацієнтів з підтвердженим діагнозом COVID-19 склало 9282, кількість померлих зросла до 131. При цьому чисельність населення Вірменії становить близько трьох мільйонів чоловік.

    Реклама на dsnews.ua