• USD 28.3
  • EUR 33.2
  • GBP 36.4
Спецпроєкти

Прем'єр Польщі проведе зустріч з Тихановською

Реклама на dsnews.ua

Прем'єр-міністр Польщі Матеуш Моравецкий в наступну середу, 9 вересня, у Варшаві зустрінеться з білоруською опозиціонеркою Світланою Тихановською

Про це йдеться в повідомленні RMF24, передає "ДС".

У найближчу середу, 9 вересня, рівно через місяць після білоруських виборів — опозиціонерка прибуде до Варшави і зустрінеться з прем'єр-міністром Матеушем Моравецким.

Глава польського уряду хоче поговорити з Тихановською про подальшу ситуації в Білорусі. Зустріч також повинна стати дипломатичним сигналом для білорусів, які потребують повторних чесних президентських виборів.

Не виключено також, що в переговорах візьмуть участь і представники канцелярії президента Анджея Дуди.

В уряді підкреслюють, що зустріч Моравецького з Тихановською не буде втручанням у внутрішні справи Білорусі, а лише включенням опозиціонерки в міжнародні дебати.

У середу вранці Світлана Тихановська також зустрінеться з білорусами, які проживають у Польщі. З міркувань безпеки точне місце зустрічі, співорганізатором якої є канцелярія Матеуша Моравецького, поки невідоме.

Нагадаємо, де-факто президент Олександр Лукашенко раніше заявив, що Польща "поклала око" на частину Білорусі, а проти його країни нібито почалася дипломатична бійня на найвищому рівні.

    Реклама на dsnews.ua