• USD 27.9
  • EUR 33.9
  • GBP 39.4
Спецпроєкти

Прем'єр Південної Кореї став в. о. президента

Реклама на dsnews.ua
Парламент Південної Кореї сьогодні вранці оголосив про початок процедури імпічменту президента Пак Кин Хе

Парламент Республіки Корея сьогодні вранці проголосував за імпічмент глави держави Пак Кин Хе, повідомляє "ДС" з посиланням на "112".

Парламент Південної Кореї сьогодні вранці оголосив про початок процедури імпічменту президента Пак Кин Хе.

Політичний скандал в Південній Кореї вибухнув після того, як наприкінці жовтня журналісти кабельного каналу JTBC знайшли в сміттєвому баку одного з готелів Сеула планшет, на якому виявили 200 секретних документів 2012-2014 рр. Серед них виявилися і 44 чернетки промов Пак Кин Хе. З'ясувалося, що промови правила Чхве Сун Силь, яку опозиція називає "ворожкою".

Слідчі підозрюють її у втручанні в державні справи і використанні свого становища заради отримання фінансової вигоди. Після оприлюднення цієї інформації президент Південної Кореї заявила про готовність достроково покинути пост.

Після того як парламент оголосив Пак Кин Хе імпічмент, прем'єр-міністр країни, який повинен тимчасово зайняти пост глави держави, заявив про можливість провокацій з боку КНДР.

"У нинішній серйозної обстановці висока ймовірність провокацій Північної Кореї за створення в країні хаосу, і збройні сили повинні не тільки повною мірою виконувати свій військовий обов'язок з рішучістю і патріотизмом, але і посилити пильність і боєготовність", - сказав Хван Ге Ан.

    Реклама на dsnews.ua