• USD 27.6
  • EUR 33.4
  • GBP 38.8
Спецпроєкти

Президент Грузії виступила на підтримку України перед обличчям агресії РФ

Президент Грузії Саломе Зурабішвілі, виступаючи в парламенті з річним звітом, закликала до негайного повернення до Києва посла Грузії на тлі нарощування військ Російської Федерації біля кордону України

Саломе Зурабішвілі
Саломе Зурабішвілі
Реклама на dsnews.ua

Повний текст її виступу опублікований на сайті президента Грузії, передає "ДС".

"Я не хочу закінчувати цей виступ сьогодні, 9 квітня, в день зміцнення нашої незалежності, без згадки нинішньої боротьби наших українських друзів і вияву солідарності з ними! Вважаю, що сьогодні на знак солідарності необхідно негайно повернути посла до Києва", — заявила президент.

8 квітня заяву на підтримку України у звʼязку з ситуацією на Донбасі прийняв і комітет парламенту Грузії із зовнішніх звʼязків.

"Грузію і Україну повʼязують особливі відносини, дружба і стратегічне партнерство, і тому ми ще раз підтверджуємо рішучу підтримку Грузією суверенітету і територіальної цілісності України", — сказано в заяві.

У документі також сказано, що Грузія вітає поглиблення відносин між НАТО і Україною і підтримує активнішу участь Північноатлантичного союзу в Чорноморському регіоні, як фактор підвищення стабільності.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua