• USD 27.9
  • EUR 33.8
  • GBP 38.9
Спецпроєкти

Президент Туркменістану влаштував прочухана міністру за відсутність вистав про народне щастя

Президент Туркменістану Гурбангули Бердимухамедов висловив своє невдоволення тим, що в країні робляться недостатні зусилля "щодо розвитку національної культури, надихає народ на досягнення грандіозних успіхів"

Президент Туркменістану Гурбангули Бердимухамедов
Президент Туркменістану Гурбангули Бердимухамедов
Реклама на dsnews.ua

Претензії Бердимухамедов висунув на адресу міністра культури Атагелді Шамирадова, інформує "ДС" з посиланням на урядову газету " Нейтральний Туркменістан ".

Президент Туркменістану заявив, що в центрах культури та театрах не ставляться нові вистави, "оспівують нинішні успіхи і щасливе життя народу", і взагалі короткі сценічні п'єси. Також він незадоволений загальним занепадом театральної сфери — в країні, за його словами, впав рівень театральної режисури та "художності створюваних творів".

За словами Бердимухамедова, причиною стагнації в культурній сфері нібито стала погана організація роботи дитячих шкіл мистецтв і художніх закладів. Він доручив міністру переглянути всі навчальні плани і скласти нові.

"Ми відсвяткували 25-річний ювілей постійного нейтралітету нашої держави, однак не було організовано якихось помітних культурних заходів", — сказав Бердимухамедов.

Також він заявив, що "протягом століть туркменський народ, який зробив значний внесок у розвиток світової культури, створив зразкові для всього світу національні цінності і благородні принципи", однак діяльність з вивчення, популяризації та збереження духовно-культурної спадщини ведеться неналежним чином.

Нагадаємо, в березні 2020 року президент Туркменістану Гурбангули Бердимухаммедов розпорядився заборонити використовувати слово "коронавірус" і його похідні на території країни.

    Реклама на dsnews.ua