• USD 28.2
  • EUR 34.3
  • GBP 38.4
Спецпроєкти

Президент Туркменістану взявся особисто знищувати наркотики (ВІДЕО)

Реклама на dsnews.ua

Президент Туркменістану Гурбангули Бердимухамедов взяв особисту участь у ліквідації партії контрабандних наркотичних речовин в спеціальній печі

Так, Бердимухамедов взяв участь у відкритті нового комплексу для спалювання наркотиків, який був побудований в ста кілометрах на північ від столиці країни Ашхабада, передає "ДС" з посиланням на державне агентство Туркменістан Сьогодні.

"Секретар Ради безпеки Чарімірат Аманов повідомив президенту про новий комплекс та підготовку до спалювання партії наркотичних засобів, вилучених правоохоронними органами під час крайніх спецоперацій", — йдеться в офіційному повідомленні.

Крім президента Бердимухамедова, в спаленні наркотиків взяли участь і члени Ради безпеки, які спалили кілька пакетів з подібним вмістом. В цілому під час заходу було ліквідовано понад 122,5 кг наркотичних речовин. Також повідомляється, що в трьох печах, які встановлено, використовуються "передові технології" і вони не становлять загрози для людей і екології.

Нагадаємо, в середу, 2 грудня, Організація Об'єднаних Націй виключила медичний канабіс зі Списку IV Єдиної конвенції про наркотичні засоби 1961 року, де він був до цих пір поряд з небезпечними наркотиками, що викликають сильну залежність, таких як героїн.

    Реклама на dsnews.ua