• USD 28
  • EUR 33.2
  • GBP 38.5
Спецпроєкти

Президент Вірменії натякнув прем'єру Пашиняну на необхідність відставки

Реклама на dsnews.ua

Президент Вірменії Армен Саргсян підтримав проведення дострокових виборів до Національних Зборів країни і зміну уряду, який очолює Нікол Пашинян

Про це він сказав під час свого звернення до народу, передає "ДС" з посиланням на news.am.

"За останні кілька днів, відповідно до нагальної потреби моменту, я провів десятки політичних консультацій і зустрічей з парламентськими і позапарламентськими силами, різними неурядовими організаціями та окремими особами... Абсолютна більшість учасників зборів згодні в одному питанні: відставка або звільнення прем'єр-міністра відповідно з Конституцією і дострокові парламентські вибори ", — сказав він.

На думку Саргсяна, дострокові вибори до Національних Зборів Вірменії, щоб уникнути потрясінь, неминучі.

"У цьому контексті, на мій погляд, єдиним відповідальним підходом може бути об'єктивна оцінка власного потенціалу урядом і правлячою політичною силою і подання у короткі терміни дорожньої карти, в якій будуть вказані терміни для ініціювання відповідних конституційних процесів. Управління буде передано висококваліфікованому уряду Національного згоди", — підкреслив він.

Нагадаємо, 9 листопада Єреван, Баку і Москва уклали тристоронню угоду про припинення бойових дій на території Нагірного Карабаху. Це викликало хвилю протестів. Зокрема, в Єревані мітингувальники штурмували урядові будівлі і парламент.

    Реклама на dsnews.ua