• USD 27.3
  • EUR 32.5
  • GBP 37.9
Спецпроєкти

Президенти США та Ізраїлю обговорили загострення конфлікту в Секторі Гази

Президент США Джо Байден і прем'єр-міністр Ізраїлю Біньямін Нетаньяху обговорили ситуацію в Секторі Гази після удару ізраїльських ВПС по висотній будівлі, де знаходилися офіси місцевих і міжнародних ЗМІ

Президент США Джо Байден і прем'єр-міністр Ізраїлю Біньямін Нетаньяху
Президент США Джо Байден і прем'єр-міністр Ізраїлю Біньямін Нетаньяху
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у повідомленні Times of Israel, передає "ДС".

"Під час сьогоднішнього дзвінка Нетаньяху поінформував Байдена про операції Ізраїлю в Секторі Гази і про те, які кроки в майбутньому він планує там зробити", — йдеться в повідомленні.

Зазначається, що Нетаньяху подякував Байдену за "непохитну підтримку" США права Ізраїлю на самозахист. Премʼєр також підкреслив у розмові, що ізраїльські військові роблять все, щоб "не завдати шкоди ні в чому не винним громадянам". За його словами, про удари населення попереджають заздалегідь і дають час на те, щоб покинути зони їх нанесення.

"Доказом цього є те, що у висотних будівлях, де є терористичні обʼєкти, атакованих ЦАХАЛом, їх жителям дається час на евакуацію", — наголошується в повідомленні.

Як повідомляла "ДС", ВПС Ізраїлю завдали ракетного удару по будівлі, де знаходилися офіси місцевих і міжнародних ЗМІ в Секторі Гази. Журналісти та інші особи, які перебували у висотці, покинули її до атаки.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua