• USD 27
  • EUR 32.8
  • GBP 38.3
Спецпроєкти

Прирівняли до нацистського: в РФ продовжують істерику через гасло на формі збірної України

Міністерство закордонних справ Росії опублікувало допис, де згадало про випадок, коли англійська збірна з футболу використала нацистське вітання на матчі у Німеччині та прирівняли до нього українське гасло "Слава Україні!" на формі збірної, яку одягнули американські дипломати

МЗС РФ
МЗС РФ
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у повідомленні МЗС Росії в Twitter, передає "ДС".

"14 травня 1938 рік. Збірна Англії з футболу піднімає руки в нацистському вітання на олімпійському стадіоні у Берліні у присутності Герінга, Геббельса та Гесса. 10 червня 2021 року. Посольство США в Україна одягає українську національну форму з вишитою українською версією "Хай живе Гітлер!", — сказано в повідомленні.

Довідка: Матч, де збірна Англії використала нацистське вітання дійсно був. Тоді на стадіоні у Берліні англійський посол віддав відповідний наказ гравцям. Щоб уникнути скандалу, вони його виконали, хоча матч для них завершився перемогою. 

Нагадаємо, 10 червня співробітники Посольства США в Україні одягнули форму збірної України з футболу, з якою УЄФА вказав прибрати гасло "Героям слава". Співробітники Посольства Великої Британії у Києві також одягнули нову патріотичну форму збірної України з футболу, яку розкритикували в Росії. Їхньому прикладу вирішили слідувати й канадці.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua