• USD 26.3
  • EUR 30.4
  • GBP 35.9
Спецпроєкти

Прокуратура Австрії пояснила суть підозр канцлеру і верхівці правлячої партії

Прокуратура Австрії по боротьбі з економічними злочинами і корупцією (WKStA) підтвердила проведення обшуків і підозру канцлеру Австрії Себастьяну Курц і його оточенню

Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це пишуть австрійські ЗМІ, передає "ДС" з посиланням на "Європейську правду".

Прокуратура заявила, що в ході розслідування проти Курца і дев'яти інших обвинувачених пройшли "в будинках у кількох місцях, включаючи окремі офіси двох федеральних міністерств", за підтримки економічних та інформаційних експертів з судових органів.

WKStA повідомила, що обшуки проведені "за результатами розслідування у процедурі призначення ради директорів Casinos Austria AG, що викликає подальші підозри".

Підозра полягає в тому, що між 2016 та 2018 роками Міністерство фінансів використовувало бюджетні кошти "для фінансування виключно партійно-політично мотивованих, іноді маніпулятивних опитувань компанії, що займається дослідженням думок, в інтересах політичної партії та її вищих функціонерів".

Ці результати опитування були опубліковані в редакційному розділі щоденної газети і не маркувалися рекламними оголошеннями.

Також є підозра, що відповідні посадові особи здійснювали платежі медіакомпанії в рамках медіа та рекламного співробітництва і ці платежі, по суті, впливали на редакційну діяльність.

Як повідомляла "ДС". Раніше стало відомо, що правоохоронці проводять обшуки в офісі канцлера Себастьяна Курца і штаб-квартирі Австрійської народної партії у Відні (ÖVP), лідером якої він є.

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua