• USD 26.9
  • EUR 32.6
  • GBP 37.9
Спецпроєкти

Прокуратура Нью-Йорка розпочала кримінальне розслідування щодо бізнес-імперії Трампа

Генеральна прокуратура Нью-Йорка проводить кримінальне розслідування щодо бізнес-імперії колишнього президента США Дональда Трампа Trump Organization

Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це повідомив представник генерального прокурора штату Нью-Йорк Летиції Джеймс Фабʼєн Леві, інформує "ДС".

"Ми поінформували Trump Organization, що наше розслідування діяльності організації більше не носить чисто цивільний характер. Зараз ми активно розслідуємо діяльність Trump Organization в кримінальному порядку разом з окружним прокурором Манхеттену", — цитує його слова The Guardian.

Як зазначається, демократка Летиція Джеймс очолює окреме кримінальне розслідування, щоб зʼясувати, чи не повідомляла компанія Трампа неправдиві відомості про вартість власності для забезпечення позичок і отримання економічних і податкових пільг. Слідчі Джеймс працюють з окружною прокуратурою Манхеттену, яка протягом двох років веде кримінальне розслідування щодо Трампа і його Trump Organization, повідомляє ВВС.

Разом з тим у заяві не йшлося про те, що перетворило розслідування з цивільного в кримінальне та чи міг сам колишній президент бути особисто причетний до якихось звинувачень.

Родина Трампів відкидає звинувачення і вважає, що розслідування прокурора від Демократичної партії є політичною помстою.

Нагадаємо, раніше прокуратура штату Нью-Йорк підозрювала Трампа і Trump Organization у маніпуляціях у вартості активів для забезпечення позик та отримання економічних пільг. Прокурор почала розслідування після того, як колишній адвокат Трампа Майк Коен заявив, що вартість деяких активів Трампа завищена, а деяких – знижена.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua