• USD 27.9
  • EUR 33.6
  • GBP 38.9
Спецпроєкти

Пропагандиста Соловйова забанили в соцмережі, до якої Маск запросив Путіна

Російського телеведучого Володимира Соловйова заблокувала нова соціальна мережа для голосового спілкування і онлайн-конференцій Clubhouse. Це сталося напередодні його першого ефіру в ній

Володимир Соловйов
Володимир Соловйов
Реклама на dsnews.ua

Про це сам путінський пропагандист повідомив у своєму Twitter, передає "ДС".

У неділю він анонсував у Clubhouse ефір, тема якого звучала так: "Чому в Росії не злетіла квір-революція". Обговорення повинно було відбутися сьогодні о 17:00 по Москві. Однак соцмережа забанили Соловйова.

"Це дуже смішно. Clubhouse злякався навіть моєї появи в цій соцмережі. Все, що треба знати про "цінності свобода слова" на цьому майданчику. Чекати на реакцію Роскомнадзору?" — написав Соловйов у Twitter.

Деякі деталі інциденту з Соловйовим повідомив Telegram-канал "Русский маркетинг".

"Провести прямий ефір Володимиру Соловйову в Clubhouse не вдалося: його особистий аккаунт було моментально заблоковано після того, як він запустив свою кімнату. Ну хіба це не прекрасно?" — сказано в дописі каналу.

За даними "Русского маркетинга", блокування Соловйова в соцмережі пов'язане з організованим рейдом користувачів, які подали велику кількість скарг на телеведучого.

"... Миттєвий бан Володимира Соловйова ніяк не пов'язаний із адміністрацією Clubhouse: це був організований рейд двох кімнат-кланів — Біонікл і Лего-чоловічків, які об'єдналися кімнатами для знищення загального ворога", — написав канал.

Соціальну мережу Clubhouse було створено навесні 2020 року компанією Alpha Exploatation Co. Вона швидко набула популярності на тлі пандемії коронавірусу і карантинних обмежень. Спілкування в соцмережі відбувається у форматі аудіоповідомлень, потрапити туди можна тільки на запрошення одного з учасників. Користувачі спілкуються у віртуальних тематичних "кімнатах", які вони створюють самі.

Нагадаємо, засновник компаній Tesla і SpaceX Ілон Маск запросив президента Росії Володимира Путіна поспілкуватися з ним у соцмережі Clubhouse. У Кремлі назвали цю пропозицію цікавою, але відзначили, що Путін не користується соцмережами.

    Реклама на dsnews.ua