• USD 27.7
  • EUR 33.4
  • GBP 38.5
Спецпроєкти

Пропагандисти з "Росія 24" спробували виправдатися за фейк з "роботом" Борисом (ВІДЕО)

Реклама на dsnews.ua
Федеральний канал "Росія 24", відомий своєю пропагандистською спрямованістю, ще більше загруз в скандалі навколо "найсучаснішого робота" Бориса, який виявився аніматором

Автори нового сюжету під назвою "Шум з нічого: хто ополчився на робота Бориса" звинуватили у створенні резонансу ЗМІ, в тому числі українські, передає "ДС" з посиланням на УНІАН.

"Природно, тему швидко підхопила українська преса і тон цих публікацій вже знущальний", - сказав ведучий, зазначивши, що "постаралися" і російські ЗМІ.

У сюжеті заявляють, що аніматор в костюмі робота проводив на форумі флешмоб для школярів і ніхто не намагався видати його за справжнього робота, а ЗМІ "просто не зрозуміли задум" через "не зовсім вдалого художнього прийому, який використовував кореспондент".

"Я був абсолютно впевнений, що, за аналогією з Дідом Морозом, абсолютно точно дізнаються аніматора в костюмі", - заявив журналіст, який підготував репортаж з форуму.

Разом з тим у коментарях під відео, користувачі пишуть, що в такі виправдання не вірять.

"Як пояснити необгрунтована. Брехня чергове", "Як убого соскакиваете", "В черговий раз сіли в калюжу і намагаються виправдатися", - пишуть в коментарях.

Нагадаємо, у скандальному репортажі телеканалу "Росія 24" говорилося, що на форумі у школярів "є можливість подивитися на самих сучасних роботів". Потім автори ролика показали "робота" Бориса, який знає математику, говорить і навіть вміє танцювати. Згодом з'ясувалося, що це не "самий сучасний робот, а переодягнений аніматор".

    Реклама на dsnews.ua