• USD 28.2
  • EUR 34.1
  • GBP 38.5
Спецпроєкти

Прощання із Марадоною в Буенос-Айресі переросло у масові заворушення (ВІДЕО)

Церемонію прощання з легендарним футболістом Дієго Марадоною, яка відбувалася в Буенос-Айресі, довелося достроково перервати через масштабні сутички з поліцією

Заворушення під час церемонії прощання з Марадоною
Заворушення під час церемонії прощання з Марадоною
Реклама на dsnews.ua

Церемонія прощання відбувалася у резиденції президента Аргентини, на неї зібралися сотні тисяч людей, інформує "ДС".

Заворушення почалися, коли поліція за дві години до закінчення церемонії закрила головний вхід до палацу Casa Rosada, де розмістили труну із футболістом. Люди, які стояли в черзі, щоб потрапити до президентського палацу, стали вилазити на паркан навколо нього, кидати в поліціянтів пляшки та каміння. Поліція застосувала сльозогінний газ, гумові кулі та водомети, пише видання Infobae.

Повідомляється, що із самого ранку тисячі фанатів чекали своєї черги на вулицях Буенос-Айреса, щоб побачити труну, перед тим як увечері її відвезуть на поховання, зазначає Укрінформ із посиланням на місцеві ЗМІ.

"Ми спокійно ставали в чергу, і раптово поліція почала стріляти гумовими кулями. Божевільні, я просто хочу попрощатись із Дієго", – сказав 35-річний чоловік, що прийшов до палацу. 

Зрештою деяким фанатам вдалося пробратися у внутрішній дворик резиденції. Президент Аргентини Альберто Фернандес попросив дочок Марадони продовжити церемонію прощання на три години, але це не допомогло заспокоїти людей, і вони продовжували прориватися.

Намагаючись зменшити рівень напруги, у міністерстві внутрішніх справ повідомили, що процесія із труною буде йти по заздалегідь визначеному маршруту, щоб всі охочі могли попрощатись. 

Врешті дочки Марадони "зі сльозами на очах обняли труну і попросили фанатів заспокоїтися". Для безпеки труну спочатку перенесли в інше приміщення, а потім церемонію прощання завершили достроково.

Як писала "ДС", легендарний аргентинський футболіст Дієго Марадона помер у віці 60 років через зупинку серця. Президент Аргентини оголосив три дні національного трауру, щоб вшанувати пам’ять "найкращого футболіста у світі та людини, яка зробила аргентинців безмірно щасливими". 

    Реклама на dsnews.ua