• USD 27.9
  • EUR 33.3
  • GBP 38.4
Спецпроєкти

Протести у Бішкеку: з'явилася інформація про загиблих і поранених

Реклама на dsnews.ua

Під час заворушень в столиці Киргизстану Бішкеку загинув протестувальник, ще 589 осіб отримали поранення

Про це повідомило Міністерство охорони здоровʼя Киргизстану, інформує "ДС".

"З них 439 постраждалих після надання первинної медичної допомоги відправлені на амбулаторне лікування. 150 постраждалих з різними травмами госпіталізовані, з них 13 постраждалих перебувають у реанімації. 1 потерпілий помер", — йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, 4 жовтня в Киргизстані відбулися парламентські вибори. За попередніми даними, виборчий поріг здолали чотири політичні сили. Одразу 10 з 12 опозиційних партій, які програли, відмовилися визнавати попередні результати голосування і закликали призначити нові вибори без участі партій, повʼязаних із владою. Міжнародні спостерігачі заявили, що на виборах мали місце серйозні порушення, в тому числі підкуп і залякування виборців.

Увечері 5 жовтня в столиці Киргизстану почалися масові акції протесту і заворушення, під час яких протестувальники зайняли будівлі, в якій розташовані адміністрація президента і парламент. Також вони захопили будівлю Державного комітету національної безпеки Киргизстану і звільнили колишнього президента країни Алмазбека Атамбаєва, засудженого на 11 років за корупцію.

    Реклама на dsnews.ua