• USD 28
  • EUR 33.5
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

Протести у Білорусі: Тихановська захотіла посередництва Путіна

Реклама на dsnews.ua

Лідер білоруської опозиції Світлана Тихановська заявила, що посередником у врегулюванні кризи на тлі протестів проти самопроголошеного президента країни Олександра Лукашенка повинен виступити господар Кремля Володимир Путін

Про це Тихановська заявила в етері французького телеканалу RTL, передає "ДС".

«Ми дякуємо тим, хто вже прийняв санкції. І ми закликаємо тих, хто хоче це зробити, але ще не вирішив, чи вжити заходів і допомогти нам у нашій боротьбі», — сказала вона.

Тихановьска також зазначила, що опозиції дуже допоможуть санкції Євросоюзу щодо білоруської влади.

«Ми дуже довго цього чекали», — додала вона.

Білоруське бюро "Радіо Свобода" уточнює, що, за її словами, подібні обмежувальні заходи необхідні для посилення тиску на Мінськ. Говорячи про ситуацію в Білорусі, вона запевнила, що протести опозиції триватимуть.

«Демонстрації будуть проводитися стільки, скільки буде потрібно», — сказала Тихановська, відповідаючи на питання, чи не боїться вона, що її прихильники "видихаються" і перестануть боротися з владою.

Нагадаємо, раніше уряд Великої Британії ввів санкції проти самопроголошеного президента Білорусі Олександра Лукашенка, які передбачають арешт рахунків Лукашенка і заборону на в'їзд до країни. Аналогічне рішення прийняв уряд Канади.

    Реклама на dsnews.ua