• USD 28.1
  • EUR 33.8
  • GBP 38.9
Спецпроєкти

Протести в Киргизстані: постраждали понад 120 людей, розбиті машини "швидкої допомоги"

Реклама на dsnews.ua

У Киргизстані внаслідок протестів і зіткнень з поліцією прихильників опозиційних партій, які не пройшли до парламенту за підсумками виборів 4 жовтня, постраждала щонайменше 121 особа

Про це йдеться в повідомленні Міністерства охорони здоровʼя Киргизстану, передає "ДС".

Згідно з останніми даними, в Бішкекський науково-дослідний центр травматології та ортопедії надійшло 65 постраждалих, 40 з них — представники силових структур. Двоє постраждалих з переломами госпіталізовано до відділення реанімації, стан лікарями оцінюється як важкий.

В Національний госпіталь надійшли 40 постраждалих, з них двоє — з закритими черепно-мозковими травмами госпіталізовані до відділення реанімації.

У Міську клінічну лікарню №1 поступили двоє постраждалих.

У Чуйську обласну лікарню поступили 7 постраждалих, після надання первинної медико-санітарної допомоги відправлені в задовільному стані на амбулаторне лікування.

В Національний хірургічний центр поступили 7 постраждалих, з них 1 амбулаторно.

Загиблих немає.

Також, зафіксований напад на фельдшера Центру екстреної медицини Бішкека. З травмою голови, забитою раною тімʼяної області фельдшер була госпіталізована. Крім того, були розбиті дві машини "швидкої допомоги".

Як повідомляла "ДС", в Бішкеку протестують проти результатів виборів, які відбулися 4 жовтня. Міліція пустила в хід світлошумові гранати і водомети. Учасники протесту кинули в бік силовиків "коктейль Молотова".

    Реклама на dsnews.ua