• USD 36.6
  • EUR 38.6
  • GBP 44.4
Спецпроєкти

Протести в Парижі: суд заборонив використання поліцією дронів

Реклама на dsnews.ua

Вищий адміністративний суд Франції наклав заборону на використання поліцією безпілотників на масових акціях в Парижі

Суд заявив, що префект поліції Парижа Дідьє Лаллеман повинен "негайно" припинити стеження за допомогою дронів за зібраннями на дорогах загального користування, передає "ДС" з посиланням на Європейську правду.

Цей крок було зроблено у зв'язку з тим, що парламент обговорює спірний законопроєкт про безпеку, який передбачає використання дронів поліцією.

Його головна мета — регулювати, як люди обмінюються відео або фотографіями поліції.

Група із захисту конфіденційності La Quadrature du Net (LQDN) стверджувала, що основні заходи законопроєкту порушують свободу вираження думок і що дрони, оснащені камерами, не можуть підтримувати порядок, а замість цього відстежують людей.

Це рішення є другою невдачею за останні місяці для планів влади Парижа по використанню безпілотників. У травні той же суд постановив, що дрони не можуть використовуватися в столиці для відстеження людей на предмет порушення суворих правил ізоляції.

Згідно зі статтею 22 законопроєкту про безпеку, який в даний час проходить через парламент, силам безпеки буде дозволено відправляти зображення, зняті за допомогою безпілотника або вертольота, командуванню і зберігати ці зображення протягом 30 днів або більше в рамках можливого поліцейського розслідування.

    Реклама на dsnews.ua