• USD 26.7
  • EUR 31.4
  • GBP 36.9
Спецпроєкти

Протести проти митрополита в Чорногорії: постраждали десятки поліцейських

Під час масових заворушень в чорногорському Цетіньє, де пройшла церемонія інтронізації митрополита Сербської православної церкви, постраждали близько 20 співробітників поліції

http://www.rtcg.me
Реклама на dsnews.ua

Про це повідомив помічник директора поліцейської адміністрації Драган Горович, передає "ДС" з посиланням на "Європейську правду".

"Наразі, за інформацією, що надійшла, близько 20 поліцейських отримали поранення. Що стосується громадян, ми постійно спілкуємося з медичною службою в Цетіньє, і досі не маємо інформації, що хтось із громадян повідомив про будь-які травми, які він отримав сьогодні", — сказав він.

Горович зазначив, що поліція під час заворушень не зловживала застосуванням засобів примусу. За його словами, використання хімікатів, в тому числі сльозогінного газу, поліцією було відповіддю на те, що застосовували громадяни.

"Поліція піддавалася безперервним атакам із застосуванням піротехнічних засобів, петард, феєрверків, різних предметів та інших засобів, які могли нанести травми. У відповідь поліція застосувала фізичну силу та хімічні засоби", — сказав він.

Після інтронізації митрополита Іоаникія в Цетінському монастирі ситуація в місті спокійна і стабільна.

Як повідомляла "ДС", в Чорногорії пройшли масові протести проти інтронізації митрополита Сербської православної церкви Іоаникія II. Учасники акції влаштували на дорогах барикади з каміння і автомобільних покришок, намагаючись зупинити церемонію.

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua