• USD 28
  • EUR 33.7
  • GBP 39
Спецпроєкти

Протести в Єревані: почалися сутички з поліцією, десятки затриманих (ВІДЕО)

Реклама на dsnews.ua

У центрі столиці Вірменії Єревані в середу, 11 листопада, в ході мітингу 17 опозиційних партій почалися сутички опозиціонерів з поліцією. В результаті зіткнень затримано десятки людей, в тому числі лідери мітингу

Відповідне відео опублікувало місцеве агентство "Новости Армении", передає "ДС".

Як повідомляється, один з організаторів мітингу, лідер партії "Родіна" Артур Ванецян в своєму виступі заявив, що мета акції — домогтися відставки прем'єр-міністра Нікола Пашиняна в знак протесту проти підписаної ним угоди по Арцах (Нагірному Карабаху), що передбачає значні територіальні поступки на користь Азербайджану.

Також протестувальники скандують "Нікол, йди" і "Нікол зрадник".

Як наголошується, в ході протестів прибуло підкріплення для поліції — внутрішні війська, які оточили площу Свободи.

Також повідомляється, що поліція жорстко затримала десятки учасників мітингу, запихаючи їх в автозаки. Серед них — депутати, громадські та політичні діячі — представники Республіканської партії Едуард Шармазанов, Ваграм Багдасарян, Вардан Айвазян, Гегам Петросян, Айк Маміджанян, Карині Ачемян, Гегам Петросян, представники партії "Родіна" Арсен Бабаян, Вардан Восканян.

Нагадаємо, 10 листопада в Єревані почалися заворушення після заяви влади про припинення бойових дій в Нагірному Карабасі.

Як писала "ДС", 9 листопада Єреван, Баку і Москва уклали тристоронню угоду про припинення бойових дій на території Нагірного Карабаху. Це викликало хвилю протестів. Зокрема, в Єревані мітингувальники штурмували урядові будівлі і парламент.

    Реклама на dsnews.ua