• USD 28.2
  • EUR 32.9
  • GBP 36
Спецпроєкти

Протести в Мінську: силовики відзвітували про затримання близько сотні осіб 1 вересня

Реклама на dsnews.ua

В ході акцій протестів в Мінську 1 вересня було затримано 95 осіб, які будуть притягнуті до адміністративної відповідальності

Про це повідомила офіційний представник МВС Білорусі Ольга Чемоданова, передає "ДС" з посиланням на "Інтерфакс-Захід".

"За порушення законодавства про масові заходи в Мінську щодо 95 осіб, в тому числі понад 30 студентів, складено протоколи про адміністративне правопорушення", — сказала вона.

За її словами, 39 осіб залишаться в міліції до розгляду їхніх справ у суді.

Також Чемоданова уточнила, що загальна чисельність учасників протестних акцій склала по країні 1 вересня близько 2,3 тис. осіб, з яких були затримані за участь в несанкціонованих масових заходах 128 громадян.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в ході протестів в Мінську 1 вересня затримали 17 осіб. Серед затриманих є журналісти "Єврорадіо" і студенти. Пізніше з'явилася інформація про те, що кількість затриманих зросла до 24 осіб.

Як писала "ДС", управління верховного комісара Організації Об'єднаних Націй з прав людини повідомило, що в Білорусі було задокументовано 450 випадків тортур і жорстокого поводження з людьми, позбавленими волі. Родичі мінімум шести людина не знають про місцезнаходження і стан здоров'я своїх близьких.

    Реклама на dsnews.ua