• USD 27.7
  • EUR 32.8
  • GBP 36.4
Спецпроєкти

Протести в США: в Каліфорнії постраждала українська журналістка

Реклама на dsnews.ua
У Санта-Моніці (США, штат Каліфорнія) під час масових протестів постраждала українська журналістка "Голосу Америки" Христина Шевченко, яка робила репортаж про заворушення

Про це Шевченко написала у своєму Facebook, передає "ДС".

"В Санта-Моніці знімала відео як активісти/мародери увірвалися в магазин. Близько 10 хвилин ніхто не чіпав, а потім момент - і в очах потемніло від удару кулаком в тім'я. Я вирубалась на кілька секунд і впала. Штатив з камерою також впали мені на стопу... Вдарив мене хлопець, свідки чули, як перед ударом він закричав "давай вкрадемо у неї камеру", - розповіла вона, додавши, що білий колір її шкіри зіграв роль в нападі.

Шевченка відзначила, що стала кричати "Преса", після чого змогла стати на одну ногу і спробувала дострибати до машини.

"Знайшлася одна жінка, яка мені допомогла. Поліції не було. В швидкої мені сказали, що у мене перелом двох пальців на нозі і легка травма голови", - повідомила вона.

Журналіста також розповіла, що крім неї в лікарні були й інші постраждалі під час протестів, травмовані осколками скла і цеглою. А лікарі не встигали всіх обслуговувати.

Нагадаємо, протести в США, які швидко переросли в масові заворушення з погромами магазинів, спалахнули з-за смерті 25 травня 46-річного афроамериканця Джорджа Флойда. Чоловік помер незабаром після затримання поліцією.

З кінця травня поліція заарештувала майже 1400 чоловік в 17 містах США. Сім штатів і федеральний столичний округ Колумбія попросили допомоги Національної гвардії США в боротьбі з безладдям.

Згідно з результатами офіційного розтину, смерть Джорджа Флойда настала в результаті механічної асфіксії. Таким чином, експертиза підтвердила його вбивство.

    Реклама на dsnews.ua