• USD 27.4
  • EUR 32.4
  • GBP 35.9
Спецпроєкти

Путін без маски і рукавичок проголосував на дільниці за своє "обнулення" (ВІДЕО)

Реклама на dsnews.ua
Президент Росії Володимир Путін проголосував за поправки до Конституції РФ, головною серед яких є обнулення його термінів

Видеоопубликовал в Twitter журналіст кремлівського пулу Дмитро Смирнов, передає "ДС".

"Скористайтеся, будь ласка, одноразової ручкою": Путін взяв участь у голосуванні за поправки", - підписав він ролик.

Варто зазначити, що у виборчий ділянка, яка відноситься до місць масового скупчення людей, російський лідер прийшов без маски і рукавичок. Хоча самим росіянам перед голосуванням як уряд, так і медики акцентували увагу на дотриманні таких запобіжних заходів у зв'язку з пандемією.

"З'явилися фотографії з Путіним на виборчій дільниці. Президент чому-то без маски (прем'єр Мішустін теж, але він перехворів коронавірусом)", - зазначило видання "Дощ" в Twitter.

Пізніше в Кремлі журналістам повідомили, що Путін голосував без маски тому, що "повністю довіряє санітарним заходам, прийнятим на кожній ділянці".

Нагадаємо, 25 червня у Росії розпочалося голосування за поправки до Конституції і "обнулення" президентських термінів Володимира Путіна, яке може дозволити президенту РФ керувати країною до 2036 року. Основний день голосування - 1 липня.

Пізніше з'явилася реклама, в якій мовець кіт Дональда Трампа збирається переїхати в Росію, тому що новий основний закон країни буде гарантувати захист прав тварин.

    Реклама на dsnews.ua