• USD 27.9
  • EUR 33.3
  • GBP 38.4
Спецпроєкти

Путін дав добро на зняття санкцій з трьох українських підприємств: зможуть торгувати з Росією

Реклама на dsnews.ua

Президент Володимир Путін за пропозицією прем'єр-міністра країни Михайла Мішустіна розпорядився зняти санкції з Барського машинобудівного заводу, Рубіжанського картонного комбінату та компанії "Брацлав"

Про це йдеться в повідомленні пресслужби Кремля, передає "ДС".

Так, прем'єр Росії висловив надію, що Україна дзеркально відреагує на це рішення Москви.

«Йдетья про ті виробництва, які були орієнтовані на експорт товарів до Росії. Ми вважаємо за можливе дозволити поставки компаніям Барського машинобудівного заводу і Рубіжанського картонного комбінату», — сказав Мішустін.

«Володимире Володимировичу, якщо ви підтримаєте повернення до нашої країни продукції таких підприємств, уряд підготує необхідні для цього документи. При цьому, звичайно, будуть в повній мірі дотримані інтереси наших виробників», — додав він.

«Ми завжди готові до відновлення повноформатної взаємодії з Україною. (...) Давайте будемо вважати, що це перший крок і жест доброї волі з нашого боку. Добре, будь ласка, давайте, я згоден», — відреагував на цю пропозицію Путін.

Російський РБК уточнює, що Рубіжанський картонно-тарний комбінат розташований в Луганській області України. Він є одним з найбільших в країні виробників гофрокартону і тари.

Барський машинобудівний завод розташований в Вінницькій області. У списку його продукції — опалювальні котли, запасні частини і деталі до технологічного устаткування харчової промисловості, лінії по розливу вино-горілчаних і безалкогольних напоїв.

Компанія «Брацлав» розташована у Вінницькій області, в селищі міського типу Брацлав. Вона займається випуском та монтажем обладнання для виробництва молока.

Нагадаємо, раніше Володимир Путін на зустрічі з його кумом, народним депутатом і одним з лідерів ОПЗЖ Віктором Медведчуком заявив, що Росія повинна готуватися пом'якшувати обмежувальні заходи, введені проти України.

    Реклама на dsnews.ua