• USD 27.3
  • EUR 32.5
  • GBP 37.9
Спецпроєкти

Путін, який погрожував "мочити ворогів у сортирі", тепер обіцяє "вибити всім зуби"

Президент Росії Володимир Путін заявив, що РФ постійно хтось хоче вкусити, і пригрозив "вибити зуби", якщо хтось спробує це зробити

Володимир Путін
Володимир Путін
Реклама на dsnews.ua

Про це він сказав під час спілкування з урядом по відеозв'язку, передає "ДС" із посиланням на ТАСС.

«Всі нас хочуть десь вкусити або чогось від нас відкусити. Але вони повинні знати, ті, хто збираються це зробити, що ми зуби виб'ємо всім так, щоби вони не могли кусатися. Це очевидно», — сказав Путін.

Він зазначив, що для цього необхідний розвиток збройних сил РФ.

Це не перша подібна заява глави російської держави. У своєму щорічному посланні Федеральним зборам у 2021 році Путін пригрозив Заходу жорсткою відповіддю на дії, які, на його думку, будуть загрожувати безпеці РФ.

«Ми дійсно не хочемо спалювати мости, але, якщо хтось сприймає наші добрі наміри як байдужість або слабкість і сам має намір остаточно спалити або навіть підірвати ці мости, повинен знати, що відповідь Росії буде асиметричною, швидкою і жорсткою. Організатори будь-яких провокацій, які загрожують корінним інтересам нашої безпеки, пошкодують про скоєне так, як давно вже ні про що не шкодували», — сказав російський президент.

А в 2015 році Путін, висловлюючись про військову операцію ЗС РФ в Сирії, заявив: «Ще 50 років тому ленінградська вулиця навчила мене одному правилу: якщо бійка неминуча — бити треба першим».

Нагадаємо, в 1999 році Путін обіцяв "мочити ворогів у сортирі".

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua