• USD 36.6
  • EUR 39.7
  • GBP 45.2
Спецпроєкти

Путін хоче поставити українців на коліна ще одним видом зброї, — Рада безпеки США

Російські військові завдають масштабних ракетних ударів по енергетичній інфраструктурі, щоб поставити українців на коліна

Реклама на dsnews.ua

Як заявив координатор Ради Національної Безпеки США зі стратегічних комунікацій Джон Кірбі, передає "ДС" з посиланням на "Супільне".

За його словами, президент Росії Володимир Путін вже використав їжу як зброю, страх як зброю, і тепер використовує зиму як зброю.

"Подивіться що він бомбардує. Це здебільшого цивільна інфраструктура, енергетика, водопостачання, це ресурси, які потрібні людям, щоб підготуватися, безсумнівно, до холодної зими. Тож, ми робимо декілька речей. Ми надаємо зброю та необхідне тренування Збройним силам України, що вони були успішні на полі битві і вони успішні, як ми бачимо", — зазначив Кірбі.

Він також нагадав, що США працюють із союзниками та партнерами по всьому світу.

"Звісно працюємо в середині різних агентств цієї адміністрації для того, щоб знайти додаткові деталі, обладнання, трансформатори, матеріали, які потрібні для того, щоб відновити енергомережі та можна було відновити електропостачання. Частина цього надходить зі Штатів, але ми визнаємо, що система грунтується на інфраструктурі, яка є більш унікальною для Європи, тому ми продовжуємо працювати з нашими союзниками та партнерами у регіоні", — підкреслив він.

Кірбі додав, що "це абсолютно мерзенно, те що він (Путін — ред.) робить останні тижні. Це було мерзенно і місяці до того, але ці удари спрямовані лише на одне — поставити українців на коліна, тому що він не може поставити Збройні сили України на коліна".

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua