• USD 28
  • EUR 33.7
  • GBP 39
Спецпроєкти

Путін лякає розвитком ядерної зброї в Росії

Реклама на dsnews.ua

Президент Росії Володимир Путін заявив, що країна не буде вплутуватися у "виснажливу гонку озброєнь", але при цьому планує зміцнювати свої ядерні сили

Про це сказав на нараді з керівним складом Міноборони Росії, керівниками федеральних відомств і підприємств ОПК, передає "ДС" з посиланням на Інтерфакс.

"Ми не маємо наміру вплутуватися, втягуватися в виснажливу гонку озброєнь ... Ми не будемо цього робити, і необхідності у нас такої сьогодні немає. У нас є всі необхідні стратегічні сили для надійного захисту інтересів Росії", — заявив Путін.

При цьому він додав, що Росія, з "урахуванням сучасних геополітичних ризиків", має намір продовжити модернізацію стратегічних ядерних сил, "планомірно зміцнювати їх складові".

За словами Путіна, частка сучасних озброєнь в стратегічних ядерних силах РФ становить 82%.

Він також назвав ядерну тріаду "найважливішою ключовою гарантією" безпеки Росії.

За його словами, збереження такого балансу сил зводить нанівець загрозу великомасштабного військового конфлікту і "робить безглуздими будь-які спроби шантажу і тиску відносно РФ".

Нагадаємо, за даними ЗМІ, Путін може покинути свою посаду на початку 2021 року побоюючись, що у нього — хвороба Паркінсона.

    Реклама на dsnews.ua