• USD 28.3
  • EUR 33
  • GBP 36.5
Спецпроєкти

Путін не вірить в повалення Лукашенка, — ЗМІ

Реклама на dsnews.ua

Президент Росії Володимир Путін і його оточення здивовані масштабами протестів в Білорусі, однак російський лідер не вірить в можливість повалення де-факто президента РБ Олександра Лукашенка

Про це пише видання Bloomberg з посиланням на близьких до російського керівництва людей, передає "ДС".

«Білорусь має величезне значення. Путін не хоче опинитися на стороні, яка програла», — сказав глава Фонд політики Санкт-Петербурга Михайло Виноградов.

За словами наближених до Кремля людей, російське керівництво спантеличено масштабами заворушень в Білорусі.

Відзначається, що російське керівництво не довіряє Лукашенку. У той же час в Кремлі не можуть змиритися з приходом опозиції до влади в результаті вуличних протестів і будуть підтримувати його, заохочуючи кроки до можливої наступності влади.

Нагадаємо, в Білорусі тривають протести проти фальсифікації результатів президентських виборів 9 серпня, на яких, за офіційними даними, Олександр Лукашенко, який керує країною з 1994 року, набрав 80,1% голосів виборців. Лідер опозиції Світлана Тихановська офіційно набрала 10,1%. Однак є безліч доказів фальсифікації результатів голосування на користь Лукашенка.

Володимир Путін повідомив, що Росія підготувала резерв з силовиків і готова надати допомогу де-факто президенту Білорусі Олександру Лукашенку для врегулювання конфлікту.

Пізніше в Кремлі уточнили про чисельність озброєння, що "це досить розумне кількість".

    Реклама на dsnews.ua