Путін не збирається вітати Байдена після рішення Трампа передати владу в США

Президент Росії Володимир Путін чекає на офіційні підсумки виборів президента США, після чого привітає переможця. Рішення нинішнього господаря Білого дому Дональда Трампа почати формальну процедуру передачі влади Джо Байдену для цього недостатньо

Про це заявив прессекретар російського лідера Дмитро Пєсков, передає "ДС" з посиланням на Інтерфакс.

"Ні, цього недостатньо. Ви знаєте, що ще триває розгляд і перерахунок голосів в деяких штатах, без якого не можуть бути офіційно підбиті підсумки виборів", — сказав Пєсков журналістам, відповідаючи на питання, чи є це рішення Трампа достатнім для того, щоб російський президент привітав переможця.

Прессекретар Путіна нагадав, що вже зазначалося, що привітання будуть спрямовані, як тільки будуть оголошені офіційні підсумки виборів.

"Тут нічого не змінилося, як і було сказано з самого початку", — сказав Пєсков.

Нагадаємо, 3 листопада в США відбулися президентські вибори. За результатами підрахунку голосів, перемогу на них здобув Джо Байден — він отримав 306 голосів вибірників при 270 необхідних. Чинний президент Дональд Трамп відмовляється визнавати свою поразку, через суд вимагаючи перерахунку голосів в окремих штатах. Втім, Байдена вже почали вітати іноземні лідери, а сам він робить призначення до перехідної адміністрації.