• USD 26.8
  • EUR 31.9
  • GBP 37.4
Спецпроєкти

Путін обіцяв виконувати газовий контракт і відмовився обговорювати "СП-2" в рамках "Нормандії"

Росія буде виконувати свої контрактні зобов'язання за договором про транзит газу по території України, а питання магістрального газопроводу "Північний потік-2" не повинен обговорюватися в "нормандському форматі"

Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це заявив президент Росії Володимир Путін в інтерв'ю News24 Russia, передає "ДС".

"Росія, "Газпром", ми підписали контракт на 5 років на прокачку російського газу через територію України... І, не дивлячись на деякі складності сьогоднішнього дня, Росія взяла на себе зобов'язання в рамках цього контракту і безумовно буде їх виконувати", — сказав він.

Путін також прокоментував ініціативу президента України Володимира Зеленського винести обговорення питання про запуск газопроводу "Північний потік-2" в "нормандський формат".

"Нормандський формат або інші подібні формати — це політичні майданчики для обговорення ситуації в Україні. Це не має нічого спільного з такими комерційними проектами як "Північний потік", "Північний потік-2" або транзит газу через Україну", — заявив Путін.

Як повідомляла "ДС", 12 липня в Берліні президент Володимир Зеленський заявив про необхідність обговорювати енергетичні питання в рамках "нормандського формату".

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua