• USD 27.8
  • EUR 33.4
  • GBP 38.7
Спецпроєкти

Путін зганьбився на форумі в Давосі: соцмережі глузують

Реклама на dsnews.ua

Президент Росії Володимир Путін уперше з 2009 року виступив на Міжнародному економічному форумі в Давосі, який через пандемію коронавірусу цьогоріч проходить в онлайн-форматі, і навіть туди примудрився запізнитися

Лідер росіян запізнився з початком свого виступу на 20 хвилин, передає "ДС" із посиланням на MK.RU.

Однією з основних тем виступу Путіна стала проблема соціального розшарування і бідності в світі, що загострилася за час пандемії COVID-19. За його словами, нинішня ситуація схожа з тією, що була 1930-х роках: спостерігається зростання популізму, радикалізація правих і лівих політичних сил, жорстокість політичних процесів у провідних країнах. Колишні моделі та інструменти економічного розвитку, на думку Путіна, переживають кризу, а розшарування в суспільстві спостерігається як глобально, так і в окремо взятих країнах.

При цьому в Росії, зазначив Путін, кількість людей із низькими доходами за останні 22 роки вдалося скоротити в рази — з 64 мільйонів осіб у 1999 році до 5 мільйонів у 2021-му.

«І ми вважаємо, що це теж рух уперед у нашій країні, в найголовнішому, до речі кажучи, напрямку», — заявив Путін.

У мережі глузують зі спізнення Путіна навіть на онлайн-зустріч.

"Коли настільки звик запізнюватися, що спізнюється навіть у власний робочий кабінет", — ідеться в Twitter Вісник Стабільності.

Відзначимо, що Путін узагалі відрізняється крайньою непунктуальністю. Так, у 2015 році він запізнився на зустріч із Папою Римським на цілу годину. У 2018 році Путін із запізненням прибув на весілля міністра закордонних справ Австрії Карін Кнайсль.

Як повідомляла "ДС", 19 січня Фонд боротьби з корупцією оприлюднив двогодинний ролик про будівлю в селищі Прасковеевка під Геленджиком, цей будинок у розслідуванні називається «палацом Путіна». Там є, зокрема, аквадискотека.

    Реклама на dsnews.ua