• USD 27.7
  • EUR 32.8
  • GBP 36.4
Спецпроєкти

Путін визначився з датою голосування за поправки до Конституції РФ

Реклама на dsnews.ua
Президент Росії Володимир Путін вирішив провести голосування за поправки до Конституції 1 липня

Про це він заявив журналістам, передає "ДС" з посиланням на ТАСС.

"Нам потрібно 30 днів з моменту оголошення дати голосування по Конституції, потрібно відпрацювати механізми безпеки громадян від коронавіруса", - заявив Путін.

оанее Голова Центральної виборчої комісії (ЦВК) Росії Елла Памфілова заявила, що вважає оптимальним для голосування 1 липня. Президент РФ також схвалив цю дату.

"Були ідеї провести голосування в день параду Перемоги. Не треба нічого змішувати, це окрема віха у житті країни", - цитує Путіна агентство РИА Новости.

За словами Памфілової, ЦВК разом з Росспоживнаглядом розробив рекомендації для проведення голосування в умовах епідемії коронавіруса. Зокрема, пропонують перевірити на інфекцію всіх членів виборчої комісії, а саму процедуру голосування розтягнути на сім днів.

"Всім учасникам голосування за поправки дадуть маски, рукавички одноразові ручки", - сказала Памфілова.

Варто відзначити, що 1 липня випадає на середу, але тим не менше в Росії день голосування за поправки до Конституції оголосять вихідним днем. Дільниці для голосування відкриються за тиждень до 1 липня.

Як повідомляла "ДС", раніше ЗМІ писали, що Адміністрація президента Росії розглядає варіант проведення параду Перемоги і голосування за поправки до Конституції в один день - 24 червня. В цей день відбувся парад Перемоги в 1945 році.

    Реклама на dsnews.ua