• USD 27.9
  • EUR 33.6
  • GBP 38.9
Спецпроєкти

Путін відкинув заклики Туреччини до перемир'я на півночі Сирії

Реклама на dsnews.ua
Президент РФ Володимир Путін відкинув заклики Туреччини до перемир'я, що б запобігти можливе кровопролиття на півночі Сирії

Про це повідомляє "ДС" з посиланням на BBC.

Під час проведення тристоронньої зустрічі з Іраном і Туреччиною, президент РФ заявив, що збирається продовжити боротьбу з терористами" в провінції Ідліб. Сирійська армія, яка підтримується Росією та Іраном, готові почати великий наступ на провінцію вже найближчим часом.

Під час зустрічі президент Туреччини Раджеп Ердоган заявив, що не хоче щоб Ідліб перетворився в кровопролиття.

"Будь-яка атака на Ідліб призведе до катастрофи. Будь-яка боротьба з терористами вимагає методів, заснованих на часу і терпіння", - заявив Ердоган.

Проте Росія і Іран, які підтримують президента Сирії заявили, що групи повстанців і джихадистів в Ідлібі повинні бути знищені.

"Законне сирійський уряд має право і повинна в кінцевому підсумку взяти під свій контроль всю свою національну територію", - заявив Путін.

Тристороння зустріч у Тегерані вважається останнім шансом, який міг дати запобігти масштабну битву в Ідлібі, який є останнім великим оплотом для опозиційних сил, джихадистів і бунтівників, що хотіли повалити уряд аль-Асада протягом семи років.

За заявами ООН, в провінції Ідліб налічується близько 2,9 мільйони чоловік, в тому числі мільйон дітей. Також в провінції знаходиться близько 30 тис. бойовиків і повстанців.

    Реклама на dsnews.ua