• USD 27.6
  • EUR 33.4
  • GBP 38.8
Спецпроєкти

Путін: Перенесення переговорів з Мінська — спроба України "поховати" угоди

Президент Російської Федерації Володимир Путін заявив, що питання про перенесення засідань Тристоронньої контактної групи з Мінська є спробою України ухилитися від врегулювання на Донбасі

Володимир Путін
Володимир Путін / Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у повідомленні російського "ТАСС", передає "ДС"

Він також додав, що Білорусь не втручається у переговорний процес, а лише створила для нього умови.

У свою чергу самопроголошений президент Білорусі Олександр Лукашенко заявив, що питання перенесення майданчика з Мінська каже про намір поховати мінські угоди. Російський лідер Володимир Путін з ним погодився.

"Якщо сьогодні не подобається, будь ласка, можна вибрати будь-яку іншу країну, але треба врахувати, що тут повинен бути консенсус тих, хто колись це пропонував. Якщо Володимир Путін, Володимир Зеленський, інші залучені до цього питання згодні, звичайно, група буде працювати в іншому місці", — заявив Лукашенко.

Він нагадав, що спочатку з проханням організувати у Білорусі переговорний майданчик до нього звернулися Володимир Путін і п'ятий президент України Петро Порошенко.

Як повідомляла "ДС", самопроголошений президент Білорусі Олександр Лукашенко звернувся до президента Володимира Зеленського, закликавши українського лідера "навчитися поводитися дипломатично".

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua