• USD 27.4
  • EUR 32.4
  • GBP 35.9
Спецпроєкти

Путін думає над "подякою" для тих, хто голосував за його "обнулення", - росСМИ

Реклама на dsnews.ua
Президент Росії Володимир Путін ще не визначився, як віддячити росіян за голосування за поправки до конституції країни

Так, згідно з повідомленням поінформованого джерела російського "Інтерфаксу", Путін не планує телезвернень до громадян РФ, однак знайде спосіб подякувати росіян за участь в голосуванні, передає "ДС".

Інший співрозмовник агентства уточнив, що це може статися під час зустрічі глави держави з робочою групою, яка готувала зміни в основний закон країни.

"Ця зустріч запланована на кінець тижня", - сказав джерело.

Раніше інформація про підготовку чергового звернення президента Росії з'явилася в телеграм-каналах.

Як повідомляла "ДС", в голосуванні брали участь 67,97% виборців, що можна порівняти з рекордною явкою на виборах президента в 2018 році - 67,54%. За поправки проголосували 77,92%, проти - 21,27%.

Нагадаємо, референдум тривав тиждень. На голосування винесли 37 поправок в російську конституцію. Одним з найбільш спірних був пункт, що стосувався зняття обмежень для чинного президента на участь у виборах. Цю поправку називають "обнуленням термінів Путіна".

Як зазначали російські ЗМІ, ще до початку голосування з'ясувалося, що мерія Москви розробляє спеціальний додаток, щоб контролювати явку працівників бюджетних установ за допомогою спеціального сервісу. Журналісти також розкрили схему, за якою людям пропонували за гроші голосувати з підставних сім-карт від особи московських пенсіонерів. Також виявилося, що проголосувати можна кілька разів: дистанційно і на ділянці. В результаті у важкодоступних та віддалених місцях Ямало-Ненецького автономного округу Росії явка на голосуванні за поправки до Конституції РФ перевищила 100%.

Пізніше з'явилася реклама, в якій мовець кіт президента США Дональда Трампа збирається переїхати в Росію, тому що новий основний закон країни буде гарантувати захист прав тварин.

    Реклама на dsnews.ua