• USD 26.8
  • EUR 31.9
  • GBP 37.4
Спецпроєкти

Путін порадив російським чиновникам перейнятися "Колобком"

Президент Росії Володимир Путін заявив, що чиновники в країні зобов'язані зробити висновки після прочитання казки "Колобок"

Володимир Путін
Володимир Путін / Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це він сказав під час прямої лінії з росіянами 30 червня, передає "ДС".

«Просив би звернути увагу і звернутися до цього твору (« Колобок»- "ДС") колег, які посідають те чи інше високе положення. Чому? Тому що як тільки ви, шановні колеги, вважаєте приймати за чисту правду улесливі промови і будете занурюватися у відповідний стан під впливом того, що вам говорять, то ризикуєте бути з'їденими», — сказав Путін.

Нагадаємо, під час прямої лінії її ведуча Наїля Аскер-заде відзначилася досить неоднозначним коментарем на адресу Володимира Путіна. Так, Аскер-заде під час обговорення теми про телефонних шахраїв згадала зустріч Путіна з 96-річним ветераном Другої світової війни Василем Проніним, у якого вкрали 400 тисяч.

"На параді перемоги поряд з вами сидів ветеран Василь Пронін. Ви ще з ним поспілкувалися трохи, поправили йому куртку, а за кілька днів у нього вкрали 400 тисяч рублів шахраї. Так що в багатьох регіонах ця проблема є", — сказала ведуча. Ймовірно, при цьому вона навіть не зрозуміла, як двозначно прозвучала її "підводка".

Редактор: Євген Журавльов
    Реклама на dsnews.ua