• USD 27.3
  • EUR 30.8
  • GBP 36.2
Спецпроєкти

Путін придумав новий аргумент на користь "Північного потоку-2" перед ГТС України

Російський магістральний газопровід "Північний потік-2" є більш егологічним, ніж газотранспортна система України, завдяки новим технологіям

Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це заявив президент Росії Володимир Путін під час свого виступу на форумі "Валдай", передає "ДС" з посиланням на finanz.ru.

"Північний потік — 2" — це сучасні технології, сучасні труби, які дозволяють збільшити тиск. Рух по дну Балтійського моря взагалі без всяких викидів відбувається. Ці компресорні станції — це ж маленькі мінізаводи, які працюють теж на газі ... У 5,6 раза викидів менше, ніж при транзитуванні через ГТС України, просто тому що вона вже старенька", — сказав російський лідер.

Президент РФ також підкреслив, що вуглецева складова газу з Росії в три раз менше, ніж у американського скрапленого природного газу. Путін припустив, що екологи, які дбають про майбутнє людства, не можуть цього не чути.

"За великим рахунком вони мають вимагати не будівництва, а закриття всіх терміналів з прийому зрідженого природного газу", — сказав Путін.

Як повідомляла "ДС", раніше президент Росії Володимир Путін заявив, що Росія відправляє в Європу стільки газу, скільки просять партнери. Однак, за його словами, збільшувати транзит через Україну "небезпечно", так як нібито "знос труби там становить 80%" і вона може "лопнути".

Оператор ГТС України спростував заяви Путіна про "зношеність" українського газопроводу.

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua