• USD 36.6
  • EUR 39.7
  • GBP 45.2
Спецпроєкти

Путін приходить на "прямі лінії" дізнатися настрої росіян

Реклама на dsnews.ua
"Пряма лінія" є корисним заходом, що дозволяє дізнатися настрояния суспільства

Про це заявив президент Росії Володимир Путін у ході "прямої лінії" з росіянами, інформує "ДС".

"Знаєте, в цьому теж є певний сенс - один раз в рік проводити такі заходи. Десь, де погано "ворушилося", може бути, щось і зроблять гарне: і дорогу покладуть, де потрібно, і з охороною здоров'я поразбираются, й інші соціальні питання вирішать", - сказав він у відповідь на висловлювання ведучого про те, що вже після анонсів деяких питань у телеефірі, відбуваються різні зміни.

За його словами, це "фрагментарні речі", а найважливіше - "зрозуміти настрій суспільства".

"Зрозуміти, що людей сьогодні найбільше турбує. Ось цей величезний масив. Звичайно, неможливо відповісти на всі питання - це нереально, але на які ми з вами відповімо сьогодні, я відповім з вашою допомогою, а на які-ні, але, у всякому випадку, буде зрозуміло мені, уряду, адміністрації президента, буде зрозуміло, що на сьогоднішній день є головним, основним, навіть кричущою проблемою - на що потрібно звернути особливу увагу", - сказав Путін.

Як повідомляла "ДС", в 2017 році традиційна "пряма лінія" з президентом Росії Володимиром Путіним повинна була відбутися в квітні, проте її скасували, інформує "ДС".

ЗМІ пов'язували скасування "прямої лінії" з минулими у той час протестними акціями, проте в Кремлі спростовували ці відомості.

    Реклама на dsnews.ua