• USD 27.7
  • EUR 33.4
  • GBP 38.5
Спецпроєкти

Путін визнав, що Захід почав боротися з "ватяними ЗМІ"

Реклама на dsnews.ua
Президент Росії затвердив доктрину інформаційної безпеки Росії

Як повідомляє "ДС" з посиланням на офіційний портал правової інформації, президент Росії Володимир Путін підписав указ про затвердження нової доктрини інформаційної безпеки Росії.

"Справжня доктрина являє собою систему офіційних поглядів на забезпечення національної безпеки Російської Федерації в інформаційній сфері", - йдеться в документі.

У документі йдеться, що одним з основних негативних чинників, що впливають на стан інформаційної безпеки РФ, "є нарощування низкою зарубіжних країн можливостей інформаційно-технічного впливу на інформаційну інфраструктуру РФ у військових цілях".

Крім того, в доктрині зазначено "використання спеціальними службами окремих держав засобів надання інформаційно-психологічного впливу, спрямованого на дестабілізацію внутрішньополітичної і соціальної ситуації в різних регіонах світу і призводить до підриву суверенітету і порушення територіальної цілісності держав".

У затвердженому документі йдеться, що зарубіжні ЗМІ збільшують обсяг матеріалів, "що містять упереджену оцінку державної політики РФ", а російські ЗМІ "часто зазнають за кордоном дискримінації".

Також зазначено, що "російським журналістам створюються перешкоди для здійснення їх професійної діяльності".

"Система забезпечення інформаційної безпеки є частиною системи забезпечення національної безпеки РФ", - випливає з документа.

Зазначимо, що напередодні ФСБ Росії звинуватила іноземні спецслужби у підготовці масштабних кібератак з метою дестабілізації фінансової системи РФ, в тому числі діяльності ряду найбільших російських банків. При цьому в спецслужбі сказали, що серверні потужності і командні центри для проведення кібератак розташовані на території Нідерландів і належать української хостингової компанії BlazingFast. В українській компанії у відповідь сказали, що готові перевірити клієнтів щодо підготовки кібератак на РФ.

    Реклама на dsnews.ua