• USD 27.2
  • EUR 32
  • GBP 37.4
Спецпроєкти

Путін розповів про свого наступника: В інтерв'ю помітили "фрейдистське висловлювання"

Президент РФ Володимир Путін розповів, яким бачить свого наступника

Володимир Путін
Володимир Путін / Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це він сказав в інтерв'ю NBC, передає "ДС".

"Якщо я побачу, що якась людина віддана країні, готова покласти на вівтар Вітчизни не просто роки, а все своє життя, як би він не ставився до мене особисто, я зроблю все, щоб такі люди були підтримані", — заявив Путін.

Коментуючи цю заяву, російський адвокат і громадський діяч Марк Фейгін сказав "Україна 24", що Путін у цьому інтерв'ю описував себе.

"Він (Путін, — "ДС") свій портрет описував. Ви думаєте, він може міркувати про когось як свого наступника серйозно? Ось на рівні (Дмитра) Медведєва, Медведєв — це пародія на політика ... Тому, коли він говорить "покласти своє життя" — це він про себе, це його нарцисичне, майже фрейдистське висловлювання. Звичайно, нікого конкретного немає. А якщо подивитися на його нинішнє оточення зараз — таких-то і немає, що відповідають характеристикам", — сказав Фейгін.

"Якраз для Путіна дуже важливо підкреслювати свою винятковість. Це пусті балачки, не варто на це звертати увагу. Сталін свого часу раз по раз розповідав казки про свого наступника, Кірова називав, а потім шльопнув їх усіх. Тобто це форма провокації. Путін діє за цим же методом", — додав він.

Нагадаємо, раніше Фейгін говорив, що Путін може передати владу тільки власній доньці Катерині Тихоновій.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua