• USD 26.9
  • EUR 31.8
  • GBP 37.2
Спецпроєкти

Путін розказав німцям "страшилки" про НАТО та "держпереворот" в Україні

Саме Сполучені Штати у 2014 році організували "державний переворот" в Україні, який підтримала Європа

Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це у своїй статті у німецькій газеті Die Zeit заявив президент Росії Володимир Путін, інформує "ДС".

"Багато країн поставили перед штучним вибором — бути або з колективним Заходом, або з Росією. Фактично це був ультиматум. До яких наслідків призвела така агресивна політика, ми бачимо на прикладі української трагедії 2014 року. Європа активно підтримала антиконституційний збройний переворот в Україні. З цього все і почалося. Навіщо потрібно було це робити? Тоді чинний президент Янукович вже погодився з усіма вимогами опозиції. Навіщо США організували переворот, а країни Європи — безвольно його підтримали, спровокувавши розкол в самій Україні й вихід Криму з її складу?" — розмірковує Путін.

Він також вважає НАТО "реліктом холодної війни", який створює напругу між країнами, а газопроводи в Європу називає "фундаментом конструктивної взаємозалежності". За його словами, замість мрії про єдиний континент в Європі вирішили зміцнити і розширити Альянс.

Він також заявив, що саме радянське керівництво дало згоду на членство обʼєднаної Німеччини в НАТО. І нагадав, що тоді нібито обіцяли, що "кордони блоку до РФ наближатися не будуть".

Нагадаємо, раніше Путін вже назвав окупацію Криму і Донбасу наслідками "держперевороту" на Майдані. Про роль Росії, зокрема її збройних сил, він традиційно не згадує.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua