• USD 27.8
  • EUR 33.4
  • GBP 38.7
Спецпроєкти

Путін сказав, коли Росія виведе "миротворців" з Придністров'я

Реклама на dsnews.ua

Російська Федерація виведе своїх миротворців з Придністров'я, коли складеться сприятлива ситуація і будуть виконані кілька умов

Про це на підсумковій пресконференції заявив президент Росії Володимир Путін, передає "ДС".

За його словами, Москва давно чує від Заходу вимоги вивести миротворчий контингент з Придністров'я. Він також підкреслив, що обраний президент Молдови Майя Санду також є представником західних країн, оскільки має румунський паспорт.

"В цілому, ми за те, щоб вивести, як тільки дозріє відповідна обстановка. Як тільки буде налагоджений нормальний діалог між Придністров'ям і рештою Молдови. Як тільки підуть всі по шляху миру і примирення ситуації", — зазначив Путін.

Він додав, що під час президентства Володимира Вороніна сторони були близькі до виводу миротворців.

"Але в останній момент представники західних країн на нього натиснули, він відмовився, відійшов від колишніх домовленостей. І рішення придністровського питання було відкладено на невизначений термін ... Рано чи пізно ця проблема повинна бути вирішена", — підкреслив Путін.

Нагадаємо, міністр закордонних справ Дмитро Кулеба на зустрічі з президентом Молдови Майєю Санду запевнив, що Україна буде наполягати на виведенні російських військ з Придністров'я.

    Реклама на dsnews.ua